Vilky El Oasis

VILKA S JEDNOU LOŽNICÍ
Vilka pro 2 – 4 osoby, s jednou ložnicí (manželská postel nebo dvě individuální postele) a rozkládacím gaučem v obývacím pokoji. WiFi, TV, trezor, parkovací místo. Kompletně vybavená kuchyň (vč. spotřebičů i nádobí), terasa, venkovní barbecue. 1 Koupelna.

VILKA SE DVĚMA LOŽNICEMI

Vilka pro 4 – 6 osob, se dvěma ložnicemi (manželské nebo individuální postele) a rozkládacím gaučem pro dvě osoby v obývacím pokoji. WiFi, TV, trezor, parkovací místo. Kompletně vybavená kuchyň (vč. spotřebičů i nádobí), terasa, venkovní barbecue. 2 koupelny.

VILKA PŘÍMO U MOŘE (DVĚ LOŽNICE) – EL SOL, LA LUNA

Vilka pro 4 – 6 osob, se dvěma ložnicemi (manželské nebo individuální postele) a rozkládacím gaučem pro dvě osoby v obývacím pokoji. WiFi, TV, trezor, parkovací místo. Kompletně vybavená kuchyň (vč. spotřebičů i nádobí), terasa, venkovní barbecue. 2 koupelny. Přímo u pláže, s výhledem na moře.

VILKA SE TŘEMI LOŽNICEMI

Vilka pro 6-8 osob, se třemi ložnicemi (manželské nebo individuální postele) a rozkládacím gaučem v obývacím pokoji. WiFi, TV, trezor, parkovací místo. Kompletně vybavená kuchyň (vč. spotřebičů i nádobí), terasa, venkovní barbecue, krb. 2 koupelny.

VILKA SE 4 LOŽNICEMI PALOMA

Vilka pro 8 – 10 osob se 4 ložnicemi, rozkládací gauč v obývacím pokoji, 2 koupelny, terasa, zahrada, venkovní barbecue, krb. WiFi, TV, trezor, parkovací místo.

Kontaktujte nás a rádi vám uděláme konkrétní cenovou nabídku!

 

Komentáře jsou vypnuty.