Ubytování

UBYTOVÁNÍ V DENII

Městečko Denia nabízí řadu možností kvalitního ubytování v prázdninových apartmánech a vilkách. Apartmány i vilky jsou kompletně vybavené, včetně spotřebičů i kuchyňského nádobí.

Vilkový komplex El Oasis

Romantická urbanizace s adekvátním názvem v překladu znamenající „oáza“. Nachází se přímo na pláži a skládá se z bílých vilek v typickém španělském stylu s velkým množstvím zeleně. Lokalita: umístění přímo u pláže, vzdálenost od centra města (cca 3 km). V místě je kompletní infrastruktura – několik restaurací, barů, obchůdků s plážovým vybavením i obchod s potravinami. Pár metrů od komplexu je autobusová zastávka, autobus jezdí přes den cca každých 15 min a odveze vás přímo do centra. K dispozici je 20 vilek s 1 – 4mi ložnicemi. Všechny mají terasu s barbecue, kompletně vybavenou kuchyň, WiFi a ve většině případů i krb. Více informací a ceny zde.

Vilkový komplex Patricia

Malý, rodinný komplex se skládá ze 4 vilek. Jedinečná lokalita: 50m od široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Procházkou po přímořské promenádě nebo přímo po pláži se za 10-15minut chůze dostanete do přístavu a historického centra Dénie. Supermarket Aldi – 100m. Kdyby s vám nechtělo vařit, přes ulici je několik restaurací (pizzeria, indická kuchyně, all you can eat, Burger King, kavárna s pekárnou). K dispozici 2 zrekonstruované a vkusně zařízené přízemní apartmány a jedna vilka. Velké předzahrádky, terasy. Kompletně vybavená kuchyň, pračka, venkovní gril.

Dům na pláži Mar Brava

Velmi pěkné ubytování v domečku přímo na pláži. Ideální pro větší skupiny či rodiny (pro 10 osob). Výborná lokalita – nachází se přímo na pláži a přitom lze pohodlně pěšky dojít do centra (1,5km od centra). V blízkosti parku Bassetes s dětskými prolézačkami, cvičícími stroji a příjemnou kavárničkou. Řada restaurací a kavárniček, menší supermarket v blízkém okolí. Vybavení:  5 ložnic (dvojlůžkové), 3 koupelny, obývací pokoj s krbem a výhledem na moře,  kompletně vybavená kuchyně (vč. myčky), venkovní barbecue, venkovní sprcha, velká venkovní terasa s patiem (kompletně uzavřená) – se vstupem přímo na pláž, WiFi, klimatizace, satelitní TV, trezor. Více informací a ceny zde.

 

 

 

Komentáře jsou vypnuty.