Aktivity

Dénia nabízí řadu možností aktivního vyžití. Všechny nabízené aktivity vám rádi zprostředkujeme či poradíme, kde je najdete.

Cykloturistika
Díky příznivému klimatu a ideálním tréninkovým podmínkám sem jezdí vrcholové sportovní cyklistické týmy. Nemusíte však být vrcholovými sportovci, abyste si vychutnali místní romantickou krajinu ze sedla kola. Nabízíme zprostředkování pronájmu kol i na celý měsíc. V případě potřeby s dětskou sedačkou nebo vozíkem. K dispozici jsou také dětská kola.

Výlety lodí
Výlet lodí kolem útesů Cabo de San Antonio je zážitkem, a to nejen pro děti. Při troše štěstí, můžete v této oblasti navíc zahlédnout delfíny či velryby. Pro romantiky je v nabídce plavba lodí při západu slunce se sklenkou šampaňského. Nejoblíbenějším výletem je plavba podél pobřeží z Dénie do Jávei. Na loď si s sebou můžete vzít i kolo a udělat si v Jávei pěkný cyklovýlet. Další oblíbenou možností je dojet do Jávei na kole a lodí absolvovat jen zpáteční cestu.

Windsurfing/Kitesurfing
Dénia poskytuje vhodné podmínky pro windsurf či kitersurf – takže pokud vás láká si tento sport vyzkoušet, máte jedinečnou příležitost. K dispozici je zde několik škol a půjčoven sportovního vybavení.

Výlet na kajaku
Můžete si vypůjčit kajak a projet se podél pobřeží nebo si dopřát příjemný, lehce adrenalinový výlet na kajaku do jeskyně Cueva Tallada, která se nachází na konci Las Rotas.

Vodní sporty
Kromě kajaku či windsurfingu si můžete vyzkoušet aktuálně velmi populární jízdu na paddle boardu či akční jízdu na vodních skútrech.

Komentáře jsou vypnuty.