Apartmán La Vela

Příjemný apartmán ideální nejen pro digitální nomády. Nabízí rychlé a spolehlivé připojení WiFi (přes optické vlákno) a pracovní kout s kancelářskou židlí. Pohodlné spaní na kvalitních matracích ve dvou ložnicích, pro 4 osoby.

Skvělá lokalita: 10 minut chůze od dlouhých, širokých písečných pláží. 10 minut chůze do historického centra Dénie a přístavu se spoustou kavárniček, restaurací a obchůdků, kde to žije po celý rok.

Apartmán si můžete zarezervovat zde.

300m od domu začíná malebná cyklostezka vedoucí mezi pomerančovými sady až do vedlejší vesnice, dlouhá 6 km. Bez provozu aut je ideální na procházky, běhání i cyklistiku.

Hned před domem se nachází velký sportovní areál, kde najdete vše od atletického stadionu, fotbalového i basketbalového hřiště, venkovní workout tělocvičny. Je tu i vnitřní plavecký bazén s wellness a masážemi, vnitřní posilovna a sály, kde se můžete věnovat různým aktivitám jako je pilates, zumba nebo spinning. V areálu nechybí ani příjemná kavárna s venkovním posezením, dětským hřištěm a výhledem na hory.

Velmi blízko se nachází i tenisový areál s příjemnou restaurací a dětským hřištěm.

V dochozí vzdálenosti od apartmánu najdete coworking Knowhere, kde je možné si pronajmout pracovní místo nebo zasedací místnost.

Apartmán je plně vybaven pro krátkodobé i dlouhodobější pobyty. Kompletně vybavená kuchyně vč. myčky. Menší terasa, kde si na ranním sluníčku můžete vychutnat příjemnou snídani. Prostorný obývák s velkým pohodlným gaučem, menší smart TV, krb. Galerie s pračkou a prostorem pro sušení prádla či uložení kol. Apartmán se nachází v prvním patře bez výtahu.

Komentáře jsou vypnuty.